Renault Scenic 2013 в Україні
З Renault Scenic 2013 року випуску МВС провело 1 738 реєстраційних операцій, перших реєстрацій в Україні 705. Перша операція 20.02.2013, остання 18.08.2026. Найчастіший колір сірий (33,9%). Паливо: дизельне паливо (90,6%). Медіанний обʼєм двигуна 1 461 см³. Найбільше операцій: Рівненська область.
Операції за роками
Перші реєстрації це нові авто і вживані, ввезені з-за кордону. Зміни власника показують вторинний ринок.
| Рік | Усі операції | Перші реєстрації | Зміни власника | Зняття з обліку |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 38 | 18 | 19 | 0 |
| 2014 | 10 | 6 | 2 | 0 |
| 2015 | 25 | 13 | 7 | 3 |
| 2016 | 89 | 66 | 7 | 3 |
| 2017 | 158 | 127 | 14 | 6 |
| 2018 | 208 | 124 | 69 | 5 |
| 2019 | 156 | 35 | 102 | 2 |
| 2020 | 126 | 44 | 67 | 1 |
| 2021 | 166 | 60 | 90 | 0 |
| 2022 | 137 | 53 | 68 | 0 |
| 2023 | 170 | 39 | 98 | 1 |
| 2024 | 204 | 43 | 125 | 2 |
| 2025 | 166 | 54 | 72 | 0 |
| 2026 | 85 | 23 | 52 | 0 |
Кольори
| Колір | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| сірий | 589 | 33,9% |
| чорний | 465 | 26,8% |
| білий | 315 | 18,1% |
| коричневий | 162 | 9,3% |
| червоний | 124 | 7,1% |
| бежевий | 45 | 2,6% |
| синій | 38 | 2,2% |
Паливо
| Паливо | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| дизельне паливо | 1 574 | 90,6% |
| бензин | 135 | 7,8% |
| бензин або газ | 29 | 1,7% |
Області
| Область | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| Рівненська область | 250 | 14,4% |
| Львівська область | 185 | 10,6% |
| Волинська область | 161 | 9,3% |
| Київ | 146 | 8,4% |
| Київська область | 119 | 6,8% |
| Хмельницька область | 98 | 5,6% |
| Івано-Франківська область | 97 | 5,6% |
| Дніпропетровська область | 88 | 5,1% |
| Вінницька область | 64 | 3,7% |
| Житомирська область | 60 | 3,5% |
| Одеська область | 59 | 3,4% |
| Харківська область | 51 | 2,9% |
| Чернівецька область | 46 | 2,6% |
| Тернопільська область | 45 | 2,6% |
| Запорізька область | 39 | 2,2% |
Кузов
| Кузов | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| універсал | 853 | 49,1% |
| універсал-b | 688 | 39,6% |
| хетчбек-в | 79 | 4,5% |
| хетчбек | 59 | 3,4% |
| седан-b | 34 | 2% |
| седан | 11 | 0,6% |
| пасажирський | 5 | 0,3% |
| пасажирський-b | 4 | 0,2% |
Медіанний обʼєм двигуна Renault Scenic 2013: 1 461 см³.
Операцій з юридичними особами: 23, з фізичними: 1 715.
Інші роки випуску
- Scenic 1997 39
- Scenic 1998 85
- Scenic 1999 147
- Scenic 2000 410
- Scenic 2001 594
- Scenic 2002 955
- Scenic 2003 1 343
- Scenic 2004 2 959
- Scenic 2005 3 564
- Scenic 2006 3 801
- Scenic 2007 3 582
- Scenic 2008 2 044
- Scenic 2009 1 888
- Scenic 2010 3 186
- Scenic 2011 4 116
- Scenic 2012 2 824
- 2013 1 738
- Scenic 2014 1 065
- Scenic 2015 521
- Scenic 2016 340
- Scenic 2017 1 485
- Scenic 2018 565
- Scenic 2019 310
- Scenic 2020 89
- Scenic 2021 7
Renault Scenic: усі роки · Усі моделі Renault
Джерело: МВС України, відомості про транспортні засоби та їх власників, CC BY 4.0. Період даних: 01.01.2013 по 30.08.2026.