Haval H6 2022 в Україні
З Haval H6 2022 року випуску МВС провело 423 реєстраційних операцій, перших реєстрацій в Україні 263. Перша операція 09.05.2022, остання 23.07.2026. Найчастіший колір чорний (31%). Паливо: бензин (96,7%). Медіанний обʼєм двигуна 1 998 см³. Найбільше операцій: Київ.
Операції за роками
Перші реєстрації це нові авто і вживані, ввезені з-за кордону. Зміни власника показують вторинний ринок.
| Рік | Усі операції | Перші реєстрації | Зміни власника | Зняття з обліку |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 104 | 92 | 3 | 0 |
| 2023 | 138 | 108 | 6 | 0 |
| 2024 | 114 | 59 | 23 | 0 |
| 2025 | 49 | 3 | 21 | 0 |
| 2026 | 18 | 1 | 14 | 1 |
Кольори
| Колір | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| чорний | 131 | 31% |
| білий | 115 | 27,2% |
| сірий | 105 | 24,8% |
| зелений | 29 | 6,9% |
| синій | 19 | 4,5% |
| червоний | 15 | 3,5% |
| коричневий | 9 | 2,1% |
Паливо
| Паливо | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| бензин | 409 | 96,7% |
| електро або бензин | 13 | 3,1% |
| бензин або газ | 1 | 0,2% |
Області
| Область | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| Київ | 116 | 27,4% |
| Київська область | 41 | 9,7% |
| Дніпропетровська область | 35 | 8,3% |
| Вінницька область | 26 | 6,1% |
| Запорізька область | 26 | 6,1% |
| Волинська область | 23 | 5,4% |
| Львівська область | 23 | 5,4% |
| Івано-Франківська область | 19 | 4,5% |
| Черкаська область | 15 | 3,5% |
| Чернігівська область | 13 | 3,1% |
| Кіровоградська область | 11 | 2,6% |
| Харківська область | 11 | 2,6% |
| Полтавська область | 10 | 2,4% |
| Хмельницька область | 10 | 2,4% |
| Одеська область | 8 | 1,9% |
Кузов
| Кузов | Операцій | Частка |
|---|---|---|
| універсал | 423 | 100% |
Медіанний обʼєм двигуна Haval H6 2022: 1 998 см³.
Операцій з юридичними особами: 25, з фізичними: 398.
Інші роки випуску
Haval H6: усі роки · Усі моделі Haval
Джерело: МВС України, відомості про транспортні засоби та їх власників, CC BY 4.0. Період даних: 01.01.2013 по 30.08.2026.